Oferty pracy

Aktualnie prowadzone rekrutacje

Sprawdź, kogo aktualnie szukamy i dołącz do naszego zespołu już dzisiaj!
Stażysta do Agencji Celnej (Gdynia)
Szczegóły oferty

Zakres obowiązków:

  • wsparcie agenta celnego w codziennej pracy;
  • administrowanie dokumentami funkcjonującymi w dziale celnym;
  • wprowadzanie danych do systemu;
  • archiwizacja dokumentów.

Oczekujemy:

  • znajomości pakietu MS Office i doświadczenie w jego użytkowaniu;
  • systematyczności i bardzo dobrej organizacji pracy;
  • umiejętności pracy w zespole i pod presją czasu;
  • wysokiej kultury osobistej.

Prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym poprzez nasz formularz aplikacyjny. Prosimy również o dołączenie klauzuli ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych. Kliknij „Aplikuj teraz” i dołącz do naszego zespołu!

Asystent ds. logistyki magazynowej (Pruszków)

Spedytor Morski (Gdynia)

  • planowanie, realizowanie i monitorowanie zleceń spedycji morskiej;
  • prowadzenie ewidencji zleceń w systemie spedycyjnym;
  • budowanie i podtrzymywanie kontaktów z klientami i podwykonawcami;
  • optymalizacja kosztów logistycznych;
  • dbanie o prawidłowy przepływ informacji i wysoką jakość obsługi klienta.

Wymagania:

  • minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • znajomość rynku TSL i procesów spedycyjnych;
  • wykształcenie wyższe z zakresu transportu i logistyki lub ekonomii;
  • mile widziany dyplom „FIATA in Freight Forwarding”;
  • dobra znajomość Pakietu MS Office;
  • zdolności interpersonalne, dobra organizacja pracy;
  • dobra znajomość języka angielskiego, mile widziana znajomość rosyjskiego.

Prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym poprzez nasz formularz aplikacyjny. Prosimy również o dołączenie klauzuli ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych. Kliknij „Aplikuj teraz” i dołącz do naszego zespołu!